Can Yeleği Yüzdürme yardımcısı XS
Can Yeleği Yüzdürme yardımcısı XS

Can Yeleği Yüzdürme yardımcısı XS (7436210)

Fiyat : ₺628,13(KDV Dahil)
₺60,20 'den başlayan taksitlerle

YÜZDÜRME YARDIMCISI. 4 KEMERLİ.

50 N. CE EN ISO 12402-5:2007


YÜZDÜRME YARDIMCISI / CAN YELEĞİ

YÜZDÜRMEYE YARDIMCISI NEDİR?
YÜZDÜRME YARDIMCISI EKİPMAN, DOĞAL BATMAZ MALZEMEDEN İMAL, GİYEN KİŞİNİN SUDAYKEN, SU ÜSTÜNDE KALMASINA YARDIMCI OLAN GİYSİ YA DA CİHAZDIR.
YÜZDÜRME YARDIMCISI İLE CAN YELEĞİ ARASINDAKİ FARK NEDİR?
YÜZDÜRME YARDIMCISI İLE CAN YELEĞİ ARASINDAKİ FARK NEDİR KONUSUNDA OLDUKÇA KARIŞIKLIK VARDIR. AKLINIZDA TUTMANIZ GEREKENLER AŞAĞIDAKİ GİBİDİR: 
YÜZDÜRME YARDIMCISI SİZİN YÜZEYDE KALMANIZA YARDIMCI OLMAKTADIR. TEK BAŞINA YÜZME YARDIMCISI SİZİN ÇABANIZ OLMADAN, HER DURUMDA SİZE YARDIMCI OLMAYACAKTIR. CAN YELEKLERİ DOĞRU ŞEKİLDE GİYİLMİŞ VE İYİ DURUMDALARSA, BİLİNCİNİZ YERİNDE OLMASA BİLE SOLUNUM YOLLARINIZI SUDAN UZAK TUTARLAR. 
CAN YELEKLERİ 100 YA DA 150 NEWTONLUK YÜZDÜRME KUVVETİ SAĞLAYABİLİRLER, SİZİN SEÇİMİNİZ HANGİ TÜR DENİZLERDE SEYAHAT TASARLADIĞINIZA GÖRE OLMALIDIR.

50 N YÜZDÜRME YARDIMCISI
50 N YÜZDÜRME YARDIMCISI, KORUNAKLI SULARDA YARDIMA YAKIN OLAN YÜZÜCÜLERİN, BÜYÜK BİR ARACIN KULLANICININ FAALİYETİNİ ENGELLEMESİ YA DA TEHLİKELİ BİR DURUM YARATMASI İHTİMALİNE KARŞI TASARLANMIŞTIR. BU BİR CAN YELEĞİ DEĞİLDİR VE BİLİNCİNİ KAYBETMİŞ KULLANICININ YÜZÜNÜ YUKARI DOĞRU ÇEVİRMEZ.

100 N CAN YELEĞİ
100 N CAN YELEĞİ NİSPETEN KORUNAKLI SULARDA KULLANIM İÇİN TASARLANMIŞTIR. ÇOĞU BİLİNCİNİ KAYBETMİŞ KULLANICININ YÜZÜNÜ YUKARI DOĞRU ÇEVİRİR.

150 N CAN YELEĞİ
150 N CAN YELEĞİ, AÇIK DENİZDE YA DA KÖTÜ HAVA KOŞULLARINA UYGUN GİYSİLERİN GİYİLDİĞİ DURUMLARDA KULLANIM İÇİN TASARLANMIŞTIR. ÇOĞU BİLİNCİNİ KAYBETMİŞ KULLANICININ YÜZÜNÜ YUKARI DOĞRU ÇEVİRİR.

275 N CAN YELEĞİ
275 N CAN YELEĞİ, AÇIK DENİZLERDE AĞIR KORUYUCU GİYSİLERİN KULLANILDIĞI OLAĞANÜSTÜ DURUMLARDA KULLANIM İÇİN TASARLANMIŞTIR. ÇOĞU BİLİNCİNİ KAYBETMİŞ KULLANICININ YÜZÜNÜ YUKARI DOĞRU ÇEVİRİR.

Beden:XS
Uygun Kişi Ağırlığı:30-40 kg.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR