Hakkımızda; 

Erol Denizcilik Deniz Malzemeleri Tic. Ltd. Şti. Olarak 1978 Yılında İstanbul Bağdat Caddesinde bulunan mağazamız ile tekne elektriği, tesisatı olarak başladığımız serüvenimiz ileri ki dönemde tekne malzemeleri ile devam etmiş, sizlere en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlara ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Teknolojik yenilikleri yakından takip eden bir firma olarak, 2005 senesinde daha fazla kitlelere ulaşmak için eroldenizcilik.com internet mağazamızı açtık. Denizcilik sektöründe ilklerden olan internet mağazamız ile tüm tekne malzemelerinin yanında, balıkçılık malzemeleri, su sporu malzemeleri ile Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan deniz tutkunlarına ulaşabiliyor, siz saygıdeğer müşterilerimizin sorunlarına ve isteklerine anında çözüm üretebiliyoruz. Perakende sektöründeki başarımızı müşterilerimizin %100 memnuniyetleri ile e-ticaret sektöründe de sürdürmeye devam ediyoruz.

Şirketimizde bulunan geniş ürün stokları sayesinde, hızlı teslimat güvencesi vermektedir. Ayrıca geniş tedarikçi ağı ile her türlü ürünü kolayca tedarik edip sizlere ulaştırmaktayız.

Türkiye’nin sektörde en uzman ve tecrübeli kişilerinden alacağınız hizmet ile hem satış öncesi hem de satış sonrası en iyi hizmeti garanti etmekteyiz.

Erol Denizcilik firması olarak Dünyanın ilk ve tek akıllı oltası olan Deeper Sonar’ın Türkiye Distribütörlüğünü yapmış olmaktan gurur duymaktayız.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 

Her yıl Şubat ayında düzenlenen CNR AVRASYA BOAT SHOW fuarına her yıl düzenli olarak katılım göstermekteyiz. Ayrıca kendimizi geliştirip, dünyadaki gelişmeleri sizlere sunmak için dünyanın farklı yerlerinde düzenlenen tekne malzemeleri fuarlarına seyahatler düzenleyip sizlere en iyi ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.

Çünkü; Herşey den önce, İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR