SuBlue Navbow Sea Scooter
SuBlue Navbow Sea Scooter
SuBlue Navbow Sea Scooter
SuBlue Navbow Sea Scooter
SuBlue Navbow Sea Scooter
SuBlue Navbow Sea Scooter
SuBlue Navbow Sea Scooter

SuBlue Navbow Sea Scooter (sublue-navbow)

Fiyat : ₺53.789,40(KDV Dahil)
₺5.154,82 'den başlayan taksitlerle

SuBlue Navbow Sea Scooter

Kullanıcı dostu tasarımı, güçlü motoru ile tüm rakiplerinizi sudan çıkaran, son derece güçlü, çevik bir su altı scooterı olan Navbow ile tanışın. Su altında maksimum esneklik sağlarken aşırı hızın keyfini çıkarın. Kendi alanında rekabetsiz bir dalış deneyimi, Navbow yeni jenerasyon sualtı scooterları; ileri teknoloji, akıllı güvenlik özellikleri ve yadsınamaz gücüyle hızı deneyimleyin. Navbow+ dalışınızı üst seviyeye çıkartacak 3 adet hız seçeneği ve dijital pusula ile donatılmıştır.

Sublue Navbow Sea Scooter Özellikleri

Güç: (400 Wx2)

Pervane Hızı: 2470 RPM

Ağırlık: 4500g (Batarya Dahil)

Çalışma Derinliği: 40m

Hız: Turbo: 2m/s, 4Knot Sport:1.2m/s, 3Knot Free: 1m/s, 2Knot

Çalışma Sıcaklığı: 0-35 Derece

Kullanım Süresi: Normal kullanım: 75 dk., Sürekli Kullanım: Turbo: 8dk+Spor:9dk, Spor: 20dk, Free45dk

İnkar Edilemez Güç

Navbow, 3 hız vitesi ile SuBlue yelpazesinde bulunan en hızlı sualtı scooterıdır. Patentli sızdırmaz batarya sayesinde 40m derinlik ve 60dk kullanım süresi sağlamaktadır.

En İleri Teknoloji

Sualtındaki maceranızı kusursuzca takip etmenizi istiyoruz. Bu nedenle dijital pusulayı, derinlik göstergesini ve termometreyi tasarımın içine ekledik.

Sublue Go Aplikasyonu

Aplikasyondan Navbow’yı seçerek sualtı deneyiminizin kayıtlarını tutabilirsiniz. Buna; derinlik, süre ve su sıcaklığı gibi elementleride dahildir. Tüm bunları kolayca paylaşabilmek için gerekli alt yapı parmaklarınızın altında.

Akıllı Güvenlik Özellikleri

Navbow üstün güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Yanıp/Sönen OLED ekranı, vibrasyonu, dalış esnasında bir terslik olma durumunda otomatik kapatması, dalış derinliği ve kalan batarya uyarılarını dilediğiniz gibi özelleştirebilmeniz, suya girdiğinizde Navbow’ın eşsiz güvenliğine kendinizi teslim etmenizi sağlar.

Sualtı Fotoğrafçılığı

Nefes kesici sualtı resimlerini Navbow ile yakalayın. SuBlue fotoğraf platformu üzerine; aksiyon kameralar, sızdırmaz LED aydınlatmalar, şamandıra kolu vb. takabilirsiniz. Dahası, tüm bunların hepsi ihtiyacınıza göre özelleştirebilir.

Dayanıklı ve Güvenilir

SuBlue’nın patentli anti-korozyon teknolojisi sayesinde, Navbow ekstra dayanıklılığının yanı sıra daha kolay kurulum sağlar. Bu sayede Navbow maceralarınızda sizlere uzun yıllar boyunca eşlik edecektir. Fiyatın çok üzerinde bir deneyimi sizlere sunmayı umuyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR