StingRay™ Motor Kanadı XRIII
StingRay™ Motor Kanadı XRIII
StingRay™ Motor Kanadı XRIII
StingRay™ Motor Kanadı XRIII

StingRay Motor Kanadı XRIII (4725121)

Fiyat : ₺3.739,46(KDV Dahil)
₺311,62 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Model:XRIII Senior
Renk:Siyah

StingRay™ Motor Kanadı XRIII Senior

Yeni StingRay™ XRIII ile üretici Marine Dynamics, tamamen dengelenmiş bir ürüne, çok daha düzgün ve etkili hidrodinamik profile, daha az dirençli ve daha fazla teknik avantajlara, radikal olarak gelişme gösteren görüntüsü ve hayranlık uyandıran stili ile ulaşmıştır. XRII yeni bir radikal yol ile dizayn edilerek birleştirilmiş, buna bağlı olarak kuyruğa delik açılmasına ihtiyaç kalmamıştır.

XRIII’ün eşsiz “Vice-Lock MountTM” sistemi kurulumun yaklaşık 5 dakika içerisinde ve sadece bir tornavida ile yapılmasına izin verir. Motor üzerinde bir tek delik açılmasına dahi gerek duyulmaz.

XRIII , pahalı Off-shore teknelerinde kullanılan tünel-pervane teknolojisi ile
benzerlik gösteren saldırgan bir görüntüye sahiptir. Sürtünmeyi en az seviyede daha verimli tutabilmek için kıvrımlı kanat ucları pervaneye yakın ve direnci azaltmak için köşe kenarları oyuntuludur. 

Siyah, beyaz veya gri renkleri mevcuttur.  75 HP’den 300 HP+’e kadar dıştan takma motorlar ve stern drive’lar için tasarlanmıştır. 

StingRay 'in kanatları su basıncını stabilize ederek, teknede stabil ve güvenli bir sürüş sağlar. Tekneler V şeklindeki tasarımları itibariyle yalpalanma yapar. Bu tehlikeli yandan yana sallanış kontrolü ve performansı düşürür. StingRay yalpalanmayı önler. StingRay motor kanadı ile teknenin kaymaya başlama süresi yarıdan fazla azalır. StingRay Kolay montaj imkanı sunar. StingRay XRIII monte işleminde motora delik delme gereksinimini ortadan kaldırır. Sınıfında tek olan “Vice-Lock Mount” sistemi beş dakikada montaj imkanı sağlar, ihtiyaç olan tek şey bir tornavidadır.