MOB+ Akıllı denize adam düştü sistemi
MOB+ Akıllı denize adam düştü sistemi
MOB+ Akıllı denize adam düştü sistemi
MOB+ Akıllı denize adam düştü sistemi

MOB+ Akıllı denize adam düştü sistemi (1436121)

Fiyat : ₺1.795,94  + KDV
KDV Dahil : ₺2.119,21
₺176,60 'den başlayan taksitlerle

MOB+ Temel Kit
Kablosuz seyire başlamak için tüm ihtiyacınız. MOB+ temel kit ile bağlantı kabloları, bağlantı pabuçları ve antenle birlikte 1 adet xHUB, 1 adet xFOB ve kullanım kılavuzu sunulmuştur. MOB+ Basepack'i xBAND ve xTAG'lardan birinin veya her ikisinin birleşimiyle kombine etmeyi seçin. Teknenizde birkaç kullanıcı varsa, sisteminize ek xFOB da ekleyebilirsiniz.

MOB+, tüm teknelerde, kablolu stop şalterlerinin yerine kullanılabilen elektronik kontrollü, kablosuz bir stop şalteridir. Kullanıcıya yalnızca elektroniklerin tüm avantajlarını değil aynı zamanda özgürlük ve ek güvenlik de sağlayan bir stop anahtarıdır. 40 fit veya daha küçük teknelerde MOB + kullanmanızı öneririz.

Kişisel güvenlik görevliniz 
Kablolu stop anahtarı, sizi teknede çok sınırlı bir alana bağladığı için nadiren kullanılır. MOB+ Kablosuz Stop Anahtarı ile güvenliği kaybetmeden özgürlük kazanırsınız.
XFOB, denizdeki kişisel güvenlik görevlinizdir. Eşlik eden xBAND veya xTAG'e yerleştirilen xFOB birimi herhangi bir hareketi veya yer değişmenizi engellemez. Suya düştükten sonra motor(lar) sadece bir saniye içinde duracaktır.


Bölgede
Kablosuz menzil içerisinde kaldığınız sürece, teknenizi
kullanabilir ve istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.
Bir MOB Olayı gerçekleşirse, MOB+® sizin için endişe
duyduğundan rahatlayabilirsiniz.Suda
Eğer denize girer ve hala MOB+® kablosuz
menzili  içinde olursanız, xFOB suya battığında
kablosuz  sinyal kırıldığından, motorun
duracağından emin olabilirsiniz.Menzil Dışında
MOB+® kablosuz menzilinden çıkarsanız,
tekneden suya düşerseniz veya teknenizden
uzaklaşırsanız, motor durdurulur.


Sistem hakkında genel bilgi
Teknenize binerken, xHUB'a bağlanmak için xFOB düğmesine basın. Yeşil ışık ve ses sinyali bağlantıyı onaylar ve motor çalıştırılabilir. Suya düşülmesi durumunda, xFOB'un su altında olduğunda veya xHUB'dan 15 metreden fazla uzaklaşması halinde motor kapatılır. Kapatıldıktan 6 saniye sonra teknedekiler, kişiyi suyun içinde kurtarmak için motoru yeniden çalıştırabilir. Tekneden ayrılırken bağlantıyı kesmek için xFOB düğmesine bir kez basılır. XHUB başına en fazla 20 xFOB saklanabilir (20'den fazla eşleştirilirse, ilk eşleşenlerden silinir). Tek seferde yalnızca bir xFOB bağlanır, ancak aynı teknenin çeşitli kullanıcıları, tekneyi kullandıklarında kendi kişisel xFOB'larına sahip olabilirler. Universaldir, tüm motor markaları ve çeşitli motor konfigürasyonları desteklenir. 12/24V. IP67 su geçirmez. 

Adet

Artır Azalt