Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet
Enders Supreme Portatif Tuvalet

Enders Supreme Portatif Tuvalet 22 litre (0236)

Fiyat : ₺2.455,21(KDV Dahil)
₺272,80 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

 

EndersSupreme , kamp gezilerinizde evinizdeki o tanıdık konfor hissini yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde inşa edilmiştir. Seyyar kamp klozet akıllı yapısı ile göz doldurmaktadır. Yaklaşık 45 cm’lik oturma yüksekliği, evde bildiğiniz gibi kalıcı olarak monte edilmiş tuvaletlerin yüksekliğine karşılık gelir. Kompakt Supreme kamp klozetinde konforlu koltuk yüksekliğine ek olarak ergonomik gözlükler ve pratik olarak dışarıya entegre edilmiş bir tuvalet kâğıdı tutucusu bulunur.

Enders kamp tuvaleti, kamp tatilleri için özel olarak tasarlanmıştır: klozet kapakları ve koltuklar alet kullanmadan çıkarılabilir ve pürüzsüz yüzeyin temizlenmesi kolaydır. Bu tuvalet ile kamp tatilinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz!

Tasarım ve bileşenler, kamp tatiline mükemmel bir şekilde uyar: maksimum hijyen için kompakt, pürüzsüz yüzeyler, sifon ve atık su deposu için ergonomik tutamak ve entegre tuvalet kağıdı tutucusu. Klozet kapağı ve klozet kapağı, hızlı ve kolay temizlik ve yıkama suyu deposunun basit bir şekilde doldurulması için ek aletler olmadan çıkarılabilir. Durulama ve atık su tankları da hızlı bir şekilde ayrılabilir. Kamp tatilleri için Supreme tuvalet ayrıca atık su deposunun temiz bir şekilde boşaltılması için döner bir boru ile donatılmıştır.

Supreme kamp klozetinde maksimum mobil hijyen için bir havalandırma düğmesi bulunur ve sıçrama olmadan eşit şekilde tahliye edildiğinden boşaltma işlemini son derece kolay hale getirir. Durulama, karmaşık olmayan bir pistonlu pompa ile çalışır ve bu nedenle çocuklar için bile kullanımı kolaydır. Durulama suyu basıncı güçlü ve etkilidir, böylece kalıntılar iyi giderilir. Ayrıca, dolum seviyesi göstergesinden atık su seviyesi okunabilir. Bu sayede tuvaletin ne zaman boşaltılması gerektiği herhangi bir zamanda belirlenebilir.

Durulama suyu deposu 21 litre, pis su deposu 22 litre hacme sahiptir. Kamp tuvaleti Supreme, 130 kg yük kapasitesine ve 4,7 kg ölü ağırlığa sahiptir.

  • Evdeki gibi 44,7 cm konforlu koltuk yüksekliği
  • Entegre tuvalet kağıdı tutucusu
  • Klozet kapağı ve klozet kapağı, temizleme suyu deposunun kolay temizlenmesi ve hızlı, karmaşık olmayan doldurulması için aletsiz çıkarılabilir
  • Pistonlu pompa ile yıkama
  • kolay kullanım için durulama ve atık su tanklarının hızlı ayrılması
  • Durulama tankı ve atık su tankı için 1'er ergonomik tutamak
  • Pis su deposunun temiz bir şekilde boşaltılması için döner boru
  • Gavalandırma düğmesi ile
  • Atık su deposu için seviye göstergesi
  • Özellikle pürüzsüz ve hijyenik yüzey

Boyutlar G / D / Y:

38,5 x 44,5 x 45,3

Maksimum Yük kapasitesi kg:

130

Ağırlık (kg:

4.7

Tatlı su deposu l:

21

Atık su deposu l:

22.