Deeper Telefon Tutucu
Deeper Telefon Tutucu

Deeper Telefon Tutucu (ED0004)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺270,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺202,87(KDV Dahil)
₺16,91 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Deeper Telefon Tutucu

Deeper Telefon Tutucu , akıllı telefonunuzu bir oltanıza sabitlemek için özel olarak tasarlanmış dayanıklı bir montaj çözümüdür. Bu, oltanızı bir elinde tutan ve Deeper cihazınızda diğerinde bulunan makarayı tutan sonar verilerinizi analiz etmenizi sağlar. Maksimum tutma gücü için tasarlanan kapak, cep telefonu ekranınızı silikon tutucuların arkasına gizlemez.

Deeper Akıllı Telefon Tertibatı her türlü oltaya kolayca takılabilir. Su akıntısında gönül rahatlığıyla atmanız ve çekmeniz için yeterli desteği sağlayan dört adet turuncu plastik kanca ile az miktarda silikon malzemeden imal edilir.

Kullanıcı Kılavuzu

*Akıllı Telefon Tutacağını Deeper logosu önde olacak şekilde oltanızın sağına takın.

*Akıllı Telefon Tutacağını o-halkalar kullanarak olta sapına tutturun. Turuncu plastik kancayı o-halka ile yakalayın, olta sapının üzerinden gerin ve başka bir turuncu plastik kancaya doğru sıkın. Akıllı Telefon Tutacağını o-halkalar kullanarak olta sapına tutturmak için bir ya da daha fazla o-halka kullanın. Sıkı bir şekilde tutturduğunuzdan emin olun

*Akıllı Telefon Tutacağı telefonunuzu tutmaya hazır olduğunda. Dört silikon kabın tamamını tek seferde telefonunuzun tüm köşelerinden olacak şekilde takın. Cihazınızın sıkı şekilde takıldığından emin olun.

*Oltanızı atmadan önce Akıllı Telefon Tutacağınızın iyi çalıştığından emin olmak için birkaç kez sallayın.

*iOS telefonlarda Akıllı Telefon Tutacağını sonar verilerin akıllı telefonunuzun ekranında nasıl görünmesini tercih ettiğinize bağlı olarak ister yatay ister dikey şekilde kullanabilirsiniz. Android telefonlarda ise varsayılan görünüm yataydır.

 

 

Benzer Ürünler