Deeper Gece Balıkçılığı Kapağı
Deeper Gece Balıkçılığı Kapağı

Deeper Gece Balıkçılığı Kapağı (ED0003)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺270,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺202,87(KDV Dahil)
₺16,91 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

 Deeper Gece Balıkçılığı Kapağı

Gece balık tutuyor musunuz? Deeper cihazınıza ışık fonksiyonu ekleyin. Sadece orijinal kapak kılıfını saydam bir kılıfla değiştirin ve mobil uygulamadan gece balıkçılığı modunu seçin.

Gece Balıkçılığı Kapağı cihaz işlevini maksimuma çıkarmak ve gece kullanımını kolaylaştırmak amacıyla Deeper Akıllı Balık Bulma Cihazı ve Deeper Akıllı Sonarlarına özel olarak tasarlanmıştır. Gece Balıkçılığı Kapağı yanıp sönen parlak LED ışığının yarı saydam turuncu kapağından geçmesine izin verir ve böylece uzak mesafeden ve karanlıkta belirgin şekilde görülebilir. Bu da Deeper’ın görüşünüzden kaybolmasını imkânsız hâle getirir.

Kullanıcı Kılavuzu

* Orijinal kapağı çıkarın ve yarı saydam olanla değiştirin;

* Gece Balıkçılığı Kapağını, Deeper cihazının ve yarı saydam kapağın üzerindeki suya karşı koruma işaretleri tam olarak üst üste oturacak şekilde takın.

* Deeper Uygulamasında Gece Balıkçılığı Modunu açın, çok parlak bir LED ışık açılacaktır.

* Gece Balıkçılığı Kapağını sağlam şekilde takmayı ve kapatmayı unutmayın. düzgün şekilde takıldığından asla ıslanmaz ve hasar görmez.

* Gece Balıkçılığı Kapağı sisli ve yağmurlu havalara çok uygundur. Parlak turuncu kapak Deeper cihazının günün her saatinde her türlü hava koşulunda görülebilmesini sağlar.

 
 
Benzer Ürünler