Simrad NSS Evo3S 16 Balık Bulucu Gps Chartplotter Ekran Aynasız
Simrad NSS Evo3S 16 Balık Bulucu Gps Chartplotter Ekran Aynasız
Simrad NSS Evo3S 16 Balık Bulucu Gps Chartplotter Ekran Aynasız
Simrad NSS Evo3S 16 Balık Bulucu Gps Chartplotter Ekran Aynasız
Simrad NSS Evo3S 12 Balık Bulucu Gps Chartplotter Ekran Aynasız
Simrad NSS Evo3S 16 Balık Bulucu Gps Chartplotter Ekran Aynasız

Simrad NSS Evo3S 16 Balık Bulucu Gps Chartplotter Ekran Aynasız (000-15406-001)

Fiyat : ₺369.775,85(KDV Dahil)
₺35.436,85 'den başlayan taksitlerle

(Yeni) Simrad NSS 16 Evo3S Multifonksiyon Balık Bulucu, Gps, Chartplotter, Radar, Wifili Dokunmatik Led Ekran

Sportif veya Ticari amaçlı balıkçı tekneleri, motor yat ve diğer motorlu tekneler için tasarlanan yüksek çözünürlüklü 9 inç ekran. Yeni iMX 8 yüksek performanslı işlemciye ve süper hızlı yanıt sürelerine sahip olan bu kompakt ürün, kapsamlı işlevsellik sunar. Her koşulda tam kontrol için tüm hava koşullarına uygun dokunmatik ekran ve tuş takımı ile birlikte çarpıcı netliğin ve ultra geniş izleme açılarının keyfini çıkarın. Önceden yüklenmiş C-MAP® çizelgeleri içerir.

 

 

Tekne Deneyiminizden En İyi Şekilde Yararlanın

Su üzerindeki deneyiminizin tam kontrolünü elinize alın. SolarMAX® IPS ekranlar, her türlü ışık koşulunda olağanüstü netlik ve ultra geniş izleme açıları sunarken, yeni iMX 8 yüksek performanslı işlemci, kesintisiz ekran geçişleri için süper hızlı yanıt süreleri sunar. Durumun gerektirdiği şekilde tüm hava koşullarına uygun dokunmatik ekran teknolojisi veya döner kadranlı tuş takımı arasında seçim yapın. Basit menüler, özelleştirilebilir bölünmüş ekran düzenleri ve en çok kullandığınız özelliklere tek tuşla erişim için programlanabilir bir işlev tuşu ile tüm yerleşik elektronik cihazlarınızı izlemek ve kontrol etmek kolaydır. 

nss-unit-water1.jpg

SolarMAX IPS Ekranlar Her Koşulda Net Görüntü Sağlar 

Polarize güneş gözlüğü takıyor olsanız bile ultra geniş izleme açılarıyla her şeyi gözünüzün önünde tutan SolarMax IPS teknolojisi ile her türlü aydınlatma koşulunda net bir görüş elde edin. Bu tüm hava koşullarına uygun ekranlar, yaz güneşinin sıcağına dayanacak şekilde tasarlandı ve ekran içinde yoğunlaşma veya buğulanmayı önlemek için optik olarak birleştirildi. Basit menüler ve özelleştirilebilir bölünmüş ekran düzenleri aracılığıyla tüm yerleşik elektronik cihazlarınıza anında erişmek ve bunları kontrol etmek her zamankinden daha kolay.

lifestyle-with-unit.jpg

Dahili Yüksek Performanslı Ekosounder, Balık Tutmayı Ve Daha Güvenli Seyirleri Destekler

Sadece dönüştürücü seçiminizi ekleyin. 1kW CHIRP özellikli sonar, tek bir üniteden çok sayıda derinlik aralığı sağlayan çift kanallı CHIRP dönüştürücüler için destek dahil olmak üzere olağanüstü dip izleme ve balık bulma performansı sağlar. Çift dönüştürücü bağlantı noktaları, birden çok dönüştürücüyü tek bir ekrana bağlama kolaylığı sunar. Her zamankinden daha iyi işlem gücü, balık tutma yapısının resme benzeyen görünümlerini sağlayan StructureScan® 3D, Active Imaging ™ ve öndeki dibin kristal berraklığında görüntüleriyle en güvenli seyir deneyimini sunan ForwardScan® sonarına kolayca güç sağlar.

sonar-layered.png

Yükseltilmiş Grafikler Ve Yerleşik ABD İç Ve Kıyı C-MAP Grafiği

Herhangi bir bölünmüş ekran kombinasyonu seçimi, 3D veya navigasyon perspektifindeki görünümler ile Radar Overlay(Harita ekranı üzerine radar görüntüsü bindirme) yerleşimi. Çeşitli 3.  taraf grafik satıcıları ile uyumluluk içerir . ABD için yükseltilmiş grafik ayrıntısı üç önemli yeni özelliği içerir - 1 ayak konturlu yüksek çözünürlüklü batimetri, Florida için gömülü C-MAP Reveal ve Kolay Yönlendirme yetenekleri.

C-MAP-for-nss.png

 

 

Hızlı Ve Basit Ağ Bağlantısı, Çok Çeşitli Aksesuarları Birbirine Bağlar

Endüstri standardı bağlanabilirlik, çoklu ekran sistemleri oluşturmayı ve ekranları tüm yerleşik elektronik cihazlarınıza bağlamayı kolaylaştırır; Yeni iMX 8 yüksek performanslı işlemci ise gerçek zamanlı olarak motor ve yakıt izleme, yerleşik ses sistemlerinin kontrolü ve çok daha fazlasını sağlar. Sisteminizi Simrad modülleri ve aksesuarlarıyla genişletin, ezber bozan yüksek performanslı chirp sonar modül S5100 veya StructureScan® 3D ile daha akıllıca balık tutun, efsanevi HALO ™ darbe sıkıştırma radarı ile daha fazlasını görün ve tam entegre Simrad otopilot ile ellerinizi direksiyondan kurtarın.

boat-connected.jpg

Akıllı Telefonunuza Veya Tabletinize Kablosuz Bağlantı 

Ekranınızı uyumlu iOS ve Android cihazlara yansıtın ve teknedeki her yerden tablolara, radar, sonar, motor verilerine ve daha fazlasına erişimin keyfini çıkarın. Kablosuz bağlantı ayrıca herhangi bir internet erişim noktası üzerinden kolay çevrim içi yazılım yükseltmeleri sağlayarak en son özelliklere ve aksesuar desteğine erişmenizi sağlar. Veya daha da zengin bir deneyim için Simrad uygulamasını indirin - cihaz kaydı, manuel indirmelerden yol işaretlerini kaydetmeye ve en sevdiğiniz balık tutma noktalarına kadar artık hepsi yanınızda..

simrad-app.jpg

Radar Seçenekleri

 

Kalabalık limanlarda güvenli bir şekilde seyretmek, görüş mesafesinin düşük olduğu yerlerde gezinmek, uzaktaki hava şartlarına göz kulak olmak ve hatta balık tutma noktalarına işaret eden kuş sürülerini bulmak için Halo ™ darbeli sıkıştırma radarı sisteminize ekleyin.

 

 

Başlıca Genel Özellikler 

 • iMX 8 Üstün performans için entegre altı çekirdekli işlemci
 • Ultra geniş izleme açılarına sahip 12 inç SolarMAX ™ IPS ekran; Polarize güneş gözlüğü ile görülebilir

 • Dokunmatik ekran ve tuş takımı kontrolü arasında sorunsuz geçiş yapın
 • 1kW CHIRP ile yüksek performanslı dahili ekosounder
 • Yerleşik GPS alıcısı ve kablosuz bağlantı
 • Simrad sonar, radar, otopilot ve diğer aksesuarları kontrol edin
 • Motorlara, ses sistemine ve daha fazlasına endüstri standardı bağlantı
 • TripIntel ™ gezi planlama ve otomatik yönlendirme için destek
 • Düşük profilli gömme montajı veya uygun braket montajını seçin
 • Simrad Uygulamasını indirin ve akıllı telefonlar, tabletler ve internet bağlantı noktalarına bağlanın
 • Önceden yüklenmiş C-MAP® US Gelişmiş grafikler, 1 fitlik konturlar, kolay yönlendirme ve Florida'da C-MAP® Reveal verileriyle ayrıntılı haritalama sağlar

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR