Deeper Fish Finder Pro Balık Bulucu+Gps
Deeper Fish Finder Pro Balık Bulucu+Gps
Deeper Fish Finder Pro Balık Bulucu+Gps

Deeper Smart Sonar Pro Balık Bulucu (ED0001)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.900,00(KDV Dahil)
₺158,33 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Deeper Smart Sonar Pro

 Harici GPS özelliğine sahip olan bu cihaz Wifi'ye gerek duymadan telefonunuzdaki GPS'i kullanarak bulunduğunuz konumu haritalar.

Deeper Smart Sonar PRO, Deeper cihazı ile kullanıcı arasındaki mesafeyi daha da uzatmak için Wi-Fi bağlantısını kullanır. Su üstünde yüzecek ve tüm dibi ve su sütununu tarayacak şekilde tasarlanmıştır; derinliği ve sıcaklığı ölçer, dip yapısını çıkartır ve balıkları işaretler ve ardından tüm bu bilgileri anlık olarak akıllı telefonunuza veya tabletinize gönderir. Deeper Smart Sonar PRO kıyıda, kayıkta ve buzda balık avlamanız için çok yönlü bir hareketli sonardır. Yerleştirmesi ve kullanması oldukça basit olan PRO, standart misinaların birçoğuyla kullanım için uygun olan, küçük ve ultra hafif bir cihazdır.

Teknik Özellikler:

Wi-Fi aralığı:330 ft / 100 m

Boyut:2.5 ″ / 6.5 cm çapında

Uyumluluk: İOS 10.0 ve Android 4.4'ten en yeni iOS ve Android cihazlara                                                                                                     

Ağırlık:3,5 oz / 100 g

Bağlantı: Kablosuz Wi-Fi bağlantısı

Derinlik Aralığı: Maksimum 260 ft (80 m) / Min geniş ışın - 4.3 ft (1.3 m);Min dar ışın - 2 ft (0,5 m)

Sıcaklık:Su sıcaklığı sensörü

Sıcaklık Birimi:Santigrat derece Fahrenhayt

Operasyonel Sıcaklık: -4F ila 104F / -20C ila 40C arası

Pil:Lityum Polimer, 3.7V Şarj Edilebilir; 6 saat kesintisiz kullanım için sürer; tamamen şarj etmek 2 saat sürer.

Güç Adaptörü:110V / 240V ile uyumludur.Mikro USB.

Sonar Tipi:Çift ışın 300 Watt

Sonar Türü:290 kHz (15 °) / 90 kHz (55 °)

        Wi-Fi Avantajı

 

PRO, sonardaki verilerin akıllı telefonunuza çok daha doğru şekilde aktarılması için Wi-Fi bağlantısı kullanır. Wi-Fi bağlantısı, Deeper cihazı ile cihaz kullanıcısı arasındaki iletim mesafesinin 330ft/100 m'ye çıkarılmasını sağlar. Balık tutacağınız yerde bir Wi-Fi internet bağlantısı veya mobil veri kullanımı gerektirmez! Deeper cihazı, akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlanabilen bir dahili Wi-Fi erişim noktasına sahiptir. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzda Wi-Fi özelliğini açık konuma getirmek ve Deeper erişim noktasına bağlanmaktır. Deeper cihazınızı dünyanın her yerinde, Amazon yağmur ormanlarında dahi bağlayabilirsiniz.Önemli Uyarı: Daha kısa bağlantı kapsama alanına sahipseniz akıllı telefonunuzda Mobil Veri veya/ve Wi-Fi Yardımını kapatın. Deeper cihaz kullanılırken herhangi bir cep telefonu sinyali veya veri kullanımı gerekmez.

Yüksek Derinlik Takibi PRO suyun üstünde yüzer ve 260ft / 80 m derinliğe kadar su altını tarar; bu da dip farklılıklarındaki her bir ayrıntıyı yakalamanıza ve en verimli balık avlama bölgelerini tespit etmenize imkan tanır.                                                                 

 

 

Yüksek Çözünürlüklü Dip Yapısı

 

PRO, 0,4ft / 1,3 cm'ye kadar olan mesafelerdeki nesneleri ayıran ve su altındaki daha küçük birimlerin tespit edilmesini sağlayan, daha yüksek bir tarama çözünürlüğüne sahiptir. Böylece, ne avladığınızı tam olarak bilirsiniz

 

 

 Ücretsiz Çevrimdışı Haritalama

 

Tekne Modunda çalıştırdığınızda Deeper Uygulaması, PRO su altı verilerini akıllı telefonunuzun GPS verileriyle harmanlar ve doğrudan akıllı telefonunuzun ekranında görüntülemek üzere gerçek zamanlı batimetri haritaları oluşturur. Deeper Uygulaması kullanıcıları tüm haritalar ücretsiz olarak indirebilirler

 

DEEPER Smart Sonar Pro Nasıl Çalışır ?

 

 

Sonarlar nesneleri bulmak için ses dalgası gönderir. Ses dalgası çizgilerle değil, dalgalarla dolaşır ve bu dalgalar konilerde genişler.Sonarların çoğu, tarama ışını frekansını değiştirerek ses dalgası konisinin aralığını kontrol edebilir. Bu önemlidir çünkü farklı balıkçılık durumlarında farklı tarama ışınları az ya da çok etkili olacaktır.Bir sonar cihazı, ses dalgalarının sinyallerini su boyunca gönderir. Bu atımlar balık, bitki örtüsü veya dip gibi nesnelere çarptığında, yüzeye geri yansırlar. Sonar cihazı, ses dalgasının aşağı doğru hareket etmesinin, bir nesneye çarpmasının ve sonra geri sıçramanın ne kadar sürdüğünü ölçer.ışınlı tarama (genellikle 40 ° ila 60 ° açı) geniş alanları hızlıca taramak ve derinlik ve alt yapı hakkında genel bilgi almak için iyidir, ancak doğruluk ve detay daha düşük olacaktır. Geniş ışınlı tarama, sığ sular için en uygun olanıdır, çünkü koni daha geniş bir alanı kaplar, daha derin tarama yapar. Bu, eğer 45 ft / 13,7 m derinlikte tarama yapıyorsanız, 47 ft / 14,3 m çapında bir alanda nesneleri göreceksiniz demektir.Dar ışın tarama (yaklaşık 10 ° ila 20 °) daha hassas bir resim sağlar ancak daha küçük bir alanı kaplar. Balıkların tam yerini bulmak daha iyidir. Konik geniş yayılmadığı için, dar ışın tarama daha derin sular için daha uygundur.

 

 

       Balıkçılık Türleri 

 Tekne Modunda çalıştırılırken gerçek zamanlı batimetri verilerini arşivlediğiniz çevrimdışı haritanın üstüne işaretleyebilir ve doğrudan akıllı telefonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik, konumun hassas şekilde tespit edilmesi için akıllı telefonunuzun GPS verilerini kullanır. Balıkçılık veriminizi yükseltmek için tüm haritaları istediğiniz zaman arşivleyebilir ve bunlara istediğinizde erişebilirsiniz.

  

 

 

Benzer Ürünler