Deeper Esnek Kol Aparatı

Deeper Esnek Kol Aparatı (ED0006)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺592,94(KDV Dahil)
İndirimli : ₺504,00(KDV Dahil)
₺42,00 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Deeper Esnek Kol Aparatı

Deeper Esnek Kol Aparatını , Deeper cihazını teknenize , botunuza veya kanonuza  sabitlemek için kullanabilirsiniz.Güçlü esnek bir montaj seçeneği ile teknenizin herhangi bir yerini delmeden kullanımı mümkün.

Özellikler:

* Yeni Esnek Kol Aparatı , monte edilirken 8 ”/ 20 cm'ye kadar ayarlar. Bu, sonarınızın yüzeyde kalacağı ve akıllı telefonunuzla sürekli bağlantıda olacağı anlamına gelir.

* Yeni G-Clamp, teknenize tamamen güvenli bir şekilde sabitleme sunar. Teknenizdeki 2.7 ”/ 6.8 cm kalınlığında veya daha az olan herhangi bir nesneye sıkıca tutturulabilir.

*  79 cm'de, yeni Esnek Kol Aparatı , çeşitli şekillerde yerleştirilebilir ve daha geniş bir yelpazedeki teknelerde kullanılabilir.

* Yüksek mukavemetli malzemelerden oluşmuştur.

* Her koşulda yüksek hızda tekne kullanımına uygundur.

Nasıl Kullanılır ?

1.Güvenlik kayışını Esnek Kol Bağlantınıza yerleştirin. Bu, üzerinde bulunan Derin Sonar'ınızla birlikte montajı kaybetme şansınızın olmadığından emin olmanızı sağlar.

2.Şimdi Deeper Sonarınızı Esnek Kol Bağlantısına takın . Plastik düğümü Deeperınızın alt bağlantı noktasına yerleştirin, ardından vidayı orta bağlantı noktasına sıkın.

3.G-Kelepçeyi teknenizin 2,7 inç / 6,8 cm kalınlığında veya daha az olan herhangi bir yerine takın. Şimdi güvenlik kayışını teknenize / kayakınıza bağlayın.

4.Esnek sütunu Deeper Sonarınızı suya batırılacak şekilde konumlandırmak için ayarlayın.

 


 

Benzer Ürünler