Victron Energy Skylla TG 24V 50 Amper Redresör
Victron Energy Skylla TG 24V 50 Amper Redresör
Victron Energy Skylla TG 24V 50 Amper Redresör

Victron Energy Skylla TG 24V 50 Amper Redresör (D1564143)

Fiyat : ₺39.507,24(KDV Dahil)
₺3.786,11 'den başlayan taksitlerle
Skylla TG Redresör
 
Tüm akü tipleri için mükemmel şarj ; Şarj voltajı, sızdırmaz veya sızdırmazlık özelliği olmayan tüm akü sistemlerine uyacak şekilde ayarlanabilir.
 
Özellikle bakım gerektirmeyen sızdırmaz aküler, uzun bir kullanım ömrü için doğru şekilde şarj edilmelidir. Aşırı voltaj, sızdırmaz aküde aşırı gazlanmaya ve hava almaya sebep olur. Akü kuruyarak kullanılmaz hale gelebilir.
 
Kontrollü şarj ; Her TG şarj cihazında, şarj etme işlemini üç adımda kontrol eden bir mikro işlemci bulunur. Şarj etme işlemi 'IUoUo' özelliklerine uygun şekilde gerçekleştirilir ve diğer işlemlere göre daha hızlı şarj sağlanır.
 
Güç kaynağı olarak kullanılabilen TG şarj cihazları ,mükemmel bir şekilde stabilize edilen çıkış voltajı sayesinde, TG şarj cihazları, akü veya geniş tamponlu kapasitörlerin bulunmadığı durumlarda güç kaynağı olarak kullanılabilir.
 
2 akü serisini şarj eden iki çıkış ; TG şarj cihazları, 2 farklı çıkış içerir. 4 A ile sınırlı ve daha düşük bir çıkış voltajına sahip ikinci çıkış, marş aküsünü şarj etmeye yöneliktir.
 
Akü ömrünü arttırmak için sıcaklık dengeleme ; Tüm Skylla TG şarj cihazları, bir akü sıcaklık sensörüyle birlikte sunulur. Bağlandığı zaman, şarj voltajı artan akü sıcaklığına paralel olarak otomatik olarak düşer. Bu özellik, aksi halde aşırı şarj olarak, hava alması sebebiyle kuruyan sızdırmaz aküler için özellikle önerilmektedir.
 
Akü voltajı algılama ; Kablo rezistansına bağlı olarak voltaj kaybını dengelemek için, TG şarj cihazlarında akünün her zaman doğru şarj voltajını almasını sağlayan bir voltaj algılama özelliği bulunmaktadır.
 
Koruma : Çıkış kısa devresi, akü ters polarite algılaması,
yüksek akü sıcaklığı, akü voltajı çok yüksek
Akü sıcaklık sensörü : Evet
Frekans : 45-65 Hz

Model:24/50 TG
Akü Kapasitesi (Ah):250-500
Giriş Voltajı Aralığı (VDC):90-264
Ağırlık:5.5 kg
Şarj Kapasitesi (A):50
Boyutlar (yxgxd):362x250x147 mm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR