Humminbird Helix 7 Mega DI Balık Bulucu&Gps G4N Türkçe Menü
Humminbird Helix 7 Mega DI Balık Bulucu&Gps G4N Türkçe Menü
Humminbird Helix 7 Mega DI Balık Bulucu&Gps G4N Türkçe Menü
Humminbird Helix 7 Mega DI Balık Bulucu&Gps G4N Türkçe Menü

Humminbird Helix 7 Mega DI Balık Bulucu&Gps G4N Türkçe Menü (2624213B)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺36.819,67(KDV Dahil)
İndirimli : ₺32.585,42(KDV Dahil)
₺5.430,90 'den başlayan taksitlerle

 

Tuş takımı kontrolü: Bir düğmeye dokunarak HELIX'e hakim olun. Balık bulucunuzu her koşulda güvenilir bir şekilde çalıştırmanıza izin veren yazılım tuşu kontrolleriyle çalıştırılan kullanıcı dostu menü sisteminden önceden yüklenmiş görünümlere erişin.
MEGA Aşağı Görüntüleme: Teknenizin 125 fit altına kadar inen kapsama alanıyla benzersiz su altı netliği elde edin. Standart Down Imaging sonarından 3 kata kadar daha fazla ayrıntıyla yeni ayrıntıların kilidini açacaksınız.
Dual Spectrum CHIRP sonar: Atış yapmadan önce, son derece detaylı balık kemerleri ve balık tutma yapısı ile dibinin net görünümü sayesinde aşağıda ne olduğunu bilin. Tescilli Low-Q CHIRP dönüştürücümüz tarafından desteklenen Dual Spectrum CHIRP 2D sonar, arama yapmak için iki yol sunar; Maksimum kapsama alanı için Geniş Mod ve en küçük ayrıntıya odaklanmak için Dar Mod.
Dahili GPS ve Humminbird Temel Haritası: Geliştirilmiş temel haritamız size su altı arazisini ve çevredeki ilgi çekici noktaları net bir şekilde görmenizi sağlar, böylece tam bir güvenle balık tutabilir ve gezinebilirsiniz. Şamandıraları, gün işaretlerini, tehlikeleri, marinaları, konturları, derinlik işaretlerini ve çok daha fazlasını tanımlayın.
Premium Harita Uyumlu: Humminbird, her yerde olta balıkçılarına en eksiksiz premium grafik seçenekleri teklifini sunar. Humminbird'ün LakeMaster® ve CoastMaster™ ürünlerinden isteğe bağlı çizelgelerin yanı sıra seçtiğiniz uyumlu Navionics® çizelgeleriyle aşağıdaki dünyanın eksiksiz bir görünümünü elde edin.
AutoChart Live: Patentli Humminbird® LakeMaster® özelliklerine erişim ile balık tutma noktalarınızın gerçek zamanlı haritalarını oluşturun. Teknenizi sürerken derinlik hatlarını, dip sertliğini ve bitki örtüsünü haritalayın. Sekiz (8) saatlik dahili kayıt süresi ile standart olarak gelir ve neredeyse sonsuz AutoChart Live haritalama kapasitesi için AutoChart Zero Line SD kartlarıyla uyumludur.
Tek Tekne Ağı Uyumlu: Bu Humminbird modelleri, her yerde olta balıkçıları için daha fazla özellik ve yeteneğin kilidini açmak için diğer Humminbird ve Minn Kota ürünleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olur ve iletişim kurar. One-Boat Network'ün özel tekne kontrolü ve balık yakalama özellikleri ile suda daha fazla zaman geçirin.
Ethernet Ağı: Yüksek hızlı Ethernet, güçlü, profesyonel düzeyde bir balıkçılık sistemi oluşturmanıza olanak tanır. Birden fazla balık bulucuyu kolayca bağlayın veya Minn Kota i-Pilot Link ve Humminbird CHIRP Radar gibi ek teknolojilere yükseltin.
Bluetooth: Uyumlu Talon ve Raptor sığ su çapalarına kablosuz iletişim ile Humminbird'ünüzün ekranından kontrolü elinize alın. Ek özellikler arasında Humminbird FishSmart Uygulamasından kablosuz yazılım güncellemeleri ve Humminbird'ünüzde akıllı telefon bildirimlerinin görüntülenmesi yer alır.
Yerleşik NMEA 2000 ağ iletişimi: Daha fazla bilgi için bir aksesuar NMEA 2000 ağını kontrol kafanıza bağlayın; tekne performansından hava ve su koşullarına kadar her şeyi NMEA 2000 ağ iletişimi ile anlamlandırın.
Kontrol başlığı, kıç yatırması montajlı dönüştürücü, güç kablosu, gimbal montaj braketi ve montaj donanımı içerir

 

Teknik Özellikler

 

Ekran Ebadı: 17,7 cm / 7''
Ekran Piksel Matriksi: 480V x 800H
Ekran Tipi: 16 Bit
Güç Çıkışı: 500 Watt (RMS)- 4000 Watt (PtP)
Çekilen Akım: 800 mA
Hedef Ayırma: 6,4 cm
Çalışma Voltaj Aralığı: 10-20V DC
Montaj: Tip Ayak veya Gömme
Ünite ebatları: 27 x18x 9 cm
Derinlik Kapasitesi  :Dual Spectrum 365 Metre ,

Dual Spectrum Mega Down Imaging® 1075-1150 kHz  20 Metre
Chirp  Down Imaging®455 Khz 100 Metre
Sonar Standart:  Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging®
Sonar Frekansı: Dual Spectrum CHIRP  Full Mode (150-220 kHz), Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-200 kHz)
                          55 kHz (440-500 kHz), MEGA DI (1075-1150 kHz), 
Transducer: XNT 9 HW MDI 75 T

Gps Alıcı - Dahili : Ref. Noktası 2500 / Rota 45 / Yol50/ 20.000 nokta (herbir yol için) 

Güncellenebilir Yazılım Bölünmüş 

Ekranda Yakınlaştırma Büyük Rakamlı Görüntüleme Seçeneği 

Kişiye Özel Görüntüleme Seçenekleri 

Gerçek Zamanlı Sonar Penceresi (RTS) 

Derinlik, su Sıcaklığı

Balık FishID+ Balıkları Derinlikleriyle Görüntüleme

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR