MotorGuide Xi5 Wireless 80lbs 60 24V (941700090)

Fiyat : ₺19.956,48(KDV Dahil)
₺2.217,39 'den başlayan taksitlerle

 

ADET

Artır Azalt

Ürün Avantajları

  • LED gösterge panelinin okunması kolay
  • LED gösterge panelinin okunması kolay

    

   Xi5, denetleyicide LED ışıkları kullanır, böylece avcılar herhangi bir ışık koşulunda dört anahtar fonksiyonun durumunu hızlı bir şekilde kontrol edebilir.

   - Güç AÇIK / Sistem Hazır 
   - Pervane AÇIK - Kesintisiz  
   - GPS Sistemi Aktif 
   - Üç Seviye Batarya Ömrü

    

  • Yeni Nesil Dijital Teknoloji
  • Yeni Nesil Dijital Teknoloji

    

    

   Kablosuz pedalımız teknenin her yerinden üstün motor kontrolü sağlar. Yeni Dijital teknolojimiz, % 50 daha verimli, daha düşük soğutma gücüne sahip güç elektroniği özelliklerine sahiptir. Ayrıca, genellikle ısı olarak kaybedilen enerjiyi yakalar ve depolarlar. Bu geliştirilmiş verimlilik, daha uzun çalışma süresi ve daha az pil şarjı anlamına gelir. Dijital hız kontrolü, operatörün ihtiyaç duyduğu kesin seviyede, sorunsuz ve artımlı bir şekilde güç sağlar.

    

    

  • Düşük Profilli Montaj
  • Düşük Profilli Montaj

    

   Geliştirilmiş düşük profilli bir montaj tamamen form ve işlevle ilgilidir. Baz korozyonu önlemek için anodize alüminyum kullanır. Donanım bileşenleri, ekstra sağlam olması için yapılmış bağlantı dahil, paslanmaz çeliktir. Eşsiz istifleme ve yerleştirme mekanizması motoru istiflenmiş pozisyona hizalar ve yönlendirir ve yerine sabitler. Daha fazla güvenlik için ikincil kilit, istem dışı açılmaları ve olası hasarı önler.

    

  • Yeni Kompozit Mil
  • Yeni Kompozit Mil

    

    Yeni kompozit şaft, yoluna çıkan her türlü engeli aşabilir. Bükülecek ama kırılmayacak. Bu yüzden ömür boyu garantili.

    

Özellikler

 • Gelişmiş Direksiyon Şanzımanı - Sürtünmeyi ve aşınmayı azaltan bilyalı rulmanlardan, suyu ve tozu dışarıda tutan özel contalara, ekstra sert bir şaft destek borusuna kadar - Xi5 direksiyon şanzımanı güvenilir, sessiz ve kusursuz performans sunar.
 • Tamamen Korumalı Elektronikler - Yüksek verimli elektronikler, yüksek teknoloji ürünü bir kaplama ile tamamen kaplanmıştır, bu da onları su ve toza karşı geçirimsiz kılar. Destek durduğunda daha düşük ünite hasarını önleyen bir koruma devresi de vardır.
 • Yeni Kompozit Şaft - Yeni kompozit şaft, içine giren tüm engelleri kaldırabilir. Bükülecek, ama kırılmayacak. Bu yüzden ömür boyu garantili.
 • Maksimum güç ve otsuzluk için 2 bıçaklı pervane ile birlikte gelir.
 • Pinpoint GPS (belirli modellerde) - Mevcut Pinpoint GPS, teknenizi yönlendirmek için Xi5 ile birlikte çalışır, böylece balık avına odaklanabilirsiniz. Özellikleri şunlardır: 
  - Çapa: İstenilen balıkçılık yerindeyken, GPS koordinatını kilitleyebilir ve rüzgar ve akımda bile birkaç metre içinde "demirlemiş" kalabilirsiniz. Daha sonra kullanmak için sekiz adede kadar bağlantı noktası kaydedin. 
  - Jog: Çapa modundayken, pozisyonunuzu herhangi bir yöne beş ayak kaydırmak için Jog özelliğini kullanın. Dilediğiniz sıklıkta Jog yapabilirsiniz. 
  - Yön Kilidi: Bir yön seçin ve Pinpoint GPS seçin; Xi5, Başlık Kilidi serbest bırakılana kadar sizi düz bir çizgide tutacaktır. 
  - Rota Kaydı / Oynatma: Her biri dört mil uzunluğundaki sekiz rotayı kaydedin ve saklayın. Saklı bir rotayı herhangi bir yerden iade edin ve tekrar izleyin.
  - Cruise Control: Rota Kilidi veya Rota Oynatma kullanılırken, Cruise Control sabit bir tekne hızı sağlar. Rüzgar ve akım için bile ayarlamalar yapar.