Garmin GPS Map 722 XS Balık Bulucu

Garmin GPS Map 722 XS Balık Bulucu (05688)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺12.571,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺11.943,36(KDV Dahil)
₺995,28 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

7 inç Dokunmatik Ekranlı Harita Chartplotter/Sonar Combo

  • -7 inç yüksek çözünürlüklü sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri
  • -Ağ bağlantısı için NMEA 2000® ve NMEA 0183 desteği, ayrıca oto-pilot, dijital switching, hava durumu, FUSION-Link, VHF, AIS ve daha fazlasını destekler
  • -Birden fazla birim arasında, Panoptix™ deniz altı görüntüleme cihazı, haritalar, kullanıcı verileri, radar ve IP kameraları dahil deniz altı görüntüleme cihazı paylaşımı için Garmin Marine Network desteği
  • -Auto Guidance ve diğer premium navigasyon özellikleri¹ için opsiyonel BlueChart® g2 Vision® HD grafikleri destekler.
  • -Derinlik: 375 mt
  • -Türkçe menü

 Bu kompakt 7 inç GPSMAP 722 dokunmatik ekranlı combo ile gelişmiş bir navigasyon çözümü tecrübesi yaşayın. Garmin mobil uygulamaları için kablosuz bağlantı, Panoptix her yönü gören radar ve Panoptix FrontVü çarpışmadan kaçınma deniz altı görüntüleme cihazı için NMEA 2000 desteği ve Garmin Marine Network desteği içerir. Ayrıca dahili Garmin CHIRP ve CHIRP ClearVü sonarına (ayna ayrı olarak satılır) sahiptir.

Garmin Marine Network ve NMEA 2000 Desteği

Tam ağ uyumluluğu, teknenize daha fazla özellik eklemenize izin verir. Garmin Marine Network desteği birden fazla birim arasında Panoptix sonar, haritalar, kullanıcı verileri, Garmin radar ve IP kameraları dahil deniz altı görüntüleme cihazı paylaşımını mümkün kılar. Ayrıca, oto-pilotlar, dijital switching, hava durumu, FUSION-Link, VHF, AIS ve diğer sensörler için NMEA 2000 ağ bağlantısı ve NMEA 0183 desteği vardır.

Dahili ANT® Bağlantısı                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Dahili ANT kablosuz bağlantının tadını doğrudan  marine saati, Garmin Nautix™ in-view ekran, gWind™ Wireless 2 dönüştürücü, GNX™ Wind marine cihazı ve kablosuz uzaktan kumandalar üzerinde çıkarın.

En Üst Düzey Bağlantılı Tekne Gezintisi Uygulaması

Dahili Wi-Fi ücretsiz hepsi bir arada ActiveCaptain™ uygulamasına erişmenizi sağlar, böylece deniz tecrübenizi hemen hemen her yerden yönetebilirsiniz. Uyumlu cihazınız ve Garmin harita okuyucu, grafikler, haritalar ve tekne topluluğunuz arasında basit ancak güçlü bir bağlantı oluşturur. Her nerede olursanız olun, haritalarınıza sınırsız erişime, yeni haritalar ve grafikler satın alabilme yetkisine ve Garmin Quickdraw™ Contours Community'e erişime sahip olacaksınız. Harita okuyucu ekranınızdaki akıllı bildirimler ile bağlı kalın. Bir yolculuk veya gölde balık tutma hazırlığı planlayabilirsiniz, ActiveCaptain harita okuyucunuz ile otomatik olarak senkronize olacaktır. Yazılım güncellemeleri için bile bildirimler alın ve onları cihazınıza ne zaman indireceğinize karar verin.

Dahili Sonar Özellikleri

Kutudan çıktığı anda, inanılmaz sonar özelliklerine erişebilirsiniz. Tek eklemeniz gereken aynalardır. Dahili Garmin 1 kW CHIRP sonar ve CHIRP ClearVü tarama sonar dahildir. Panoptix'in her yönü gören sonarı, premium Garmin sonar modülleri ve geniş bir yelpazedeki aynaları (ayrı satılır) bile destekler. Ağa bağlı taramalar iç sonarlarını ağdaki diğer cihazlarla paylaşabilir. Ayrıca sonar ekranında hangi bilgilerin ekranda görüneceğini, örneğin radar, saat veya GPS hızını seçebilirsiniz.

Saniyede 10 Kez Güncellenen Yön ve Konum Bilgisi

10 Hz frekansındaki dahili GPS ve GLONASS alıcının hızı, hareketinizin ekrandaki görüntüsünü daha akıcı hale getirmek için yön ve konum bilginizi saniyede 10 kez günceller. 5.000'e kadar tam doğruluğa sahip ara noktalar belirlemeyi ve onlara ulaşmak için yolunuzu bulmayı kolaylaştırır.

Sudaki En İyi Haritalarımıza Yükseltin

Max Def Lakes veya BlueChart g2 Vision HD ile Garmin patentli Auto Guidance¹ ve diğer mükemmel özellikler ekleyen LakeVü HD Ultra gibi aksesuar harita satın alımları için artırılabilir hafıza içerir.

Kendi HD Haritalarınızı Oluşturmak için Quickdraw Contours

Balık tutarken 1’ kontur ile ekran üzerinde kişiselleştirilmiş balık tutma haritalarınızı hızlıca oluşturun. Kendi ihtiyaçlarınıza uyarlayın. Bunlar sizin haritalarınız; onlara siz sahipsiniz. Haritaları ister özel tutabilir ister Garmin Connect™ ile Quickdraw Community'de paylaşabilirsiniz.

 

Dahili SailAssist Özellikleri

Rekabette rüzgarı arkanıza almanıza yardımcı olmak için harita okuyucunuz sahip olduğu yarış öncesi sayfasında sanal başlangıç çizginizi ve veri alanları ile işaret zamanını ve ağdaki tüm GPS cihazlarınız ile senkronize edilebilecek bir yarış zaman tutucusu gösterir. Buna ek olarak, diğer destekleyici seyir özellikleri arasında gelişmiş bir rüzgar gülü, yön ve kara üzerinde rota çizgileri, set ve çekiş, gerçek ve görülen rüzgar verileri ile daha fazlası bulunur.

GPX Ara nokta Aktarımı

Başka bir üreticinin GPS ürününde ya da Garmin el tipi cihazınızda ara noktalarınız, kayıt günlükleriniz ya da sık kullanılan rotalarınız bulunuyor ise o öğeleri Garmin harita okuyucu cihazınıza endüstri standardı GPX yazılım formatı ile aktarmak kolaydır.

  

  

Benzer Ürünler
Etiketler
Garmin, Garmin GPS, Garmin GPS Map, Garmin GPS Map 722, Garmin GPS Map 722 XS, Garmin GPS Map 722 XS Balık, Garmin GPS Map 722 XS Balık Bulucu, Garmin GPS Map 722 XS Bulucu, Garmin GPS Map 722 Balık, Garmin GPS Map 722 Balık Bulucu, Garmin GPS Map 722 Bulucu, Garmin GPS Map XS, Garmin GPS Map XS Balık, Garmin GPS Map XS Balık Bulucu, Garmin GPS Map XS Bulucu, Garmin GPS Map Balık, Garmin GPS Map Balık Bulucu, Garmin GPS Map Bulucu, Garmin GPS 722, Garmin GPS 722 XS, Garmin GPS 722 XS Balık, Garmin GPS 722 XS Balık Bulucu, Garmin GPS 722 XS Bulucu, Garmin GPS 722 Balık, Garmin GPS 722 Balık Bulucu, Garmin GPS 722 Bulucu, Garmin GPS XS, Garmin GPS XS Balık, Garmin GPS XS Balık Bulucu, Garmin GPS XS Bulucu, Garmin GPS Balık, Garmin GPS Balık Bulucu, Garmin GPS Bulucu, Garmin Map, Garmin Map 722, Garmin Map 722 XS, Garmin Map 722 XS Balık, Garmin Map 722 XS Balık Bulucu, Garmin Map 722 XS Bulucu, Garmin Map 722 Balık, Garmin Map 722 Balık Bulucu, Garmin Map 722 Bulucu, Garmin Map XS, Garmin Map XS Balık, Garmin Map XS Balık Bulucu, Garmin Map XS Bulucu, Garmin Map Balık, Garmin Map Balık Bulucu, Garmin Map Bulucu, Garmin 722, Garmin 722 XS, Garmin 722 XS Balık, Garmin 722 XS Balık Bulucu, Garmin 722 XS Bulucu, Garmin 722 Balık, Garmin 722 Balık Bulucu, Garmin 722 Bulucu, Garmin XS, Garmin XS Balık, Garmin XS Balık Bulucu, Garmin XS Bulucu, Garmin Balık, Garmin Balık Bulucu, Garmin Bulucu, GPS, GPS Map, GPS Map 722, GPS Map 722 XS, GPS Map 722 XS Balık, GPS Map 722 XS Balık Bulucu, GPS Map 722 XS Bulucu, GPS Map 722 Balık, GPS Map 722 Balık Bulucu, GPS Map 722 Bulucu, GPS Map XS, GPS Map XS Balık, GPS Map XS Balık Bulucu, GPS Map XS Bulucu, GPS Map Balık, GPS Map Balık Bulucu, GPS Map Bulucu, GPS 722, GPS 722 XS, GPS 722 XS Balık, GPS 722 XS Balık Bulucu, GPS 722 XS Bulucu, GPS 722 Balık, GPS 722 Balık Bulucu, GPS 722 Bulucu, GPS XS, GPS XS Balık, GPS XS Balık Bulucu, GPS XS Bulucu, GPS Balık, GPS Balık Bulucu, GPS Bulucu, Map, Map 722, Map 722 XS, Map 722 XS Balık, Map 722 XS Balık Bulucu, Map 722 XS Bulucu, Map 722 Balık, Map 722 Balık Bulucu, Map 722 Bulucu, Map XS, Map XS Balık, Map XS Balık Bulucu, Map XS Bulucu, Map Balık, Map Balık Bulucu, Map Bulucu, 722, 722 XS, 722 XS Balık, 722 XS Balık Bulucu, 722 XS Bulucu, 722 Balık, 722 Balık Bulucu, 722 Bulucu, XS, XS Balık, XS Balık Bulucu, XS Bulucu, Balık, Balık Bulucu, Bulucu,